Výpis nabídek
23
23
23
3 766 477 Kč
(50 898 Kč / m²)
Prodej
3+1
74 m²
Αγίων Δέκα, Δήμος Μυλοποτάμου
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
74 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
For sale maisonette of 74 sq.meters in Crete. The maisonette has 3 levels.
Ground floor consists of living room with kitchen, one shower WC.
1st fl...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
15 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Αγίων Δέκα, Δήμος Μυλοποτάμου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.