SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 648 538 Kč
(81 079 Kč / m²)
Prodej
3+1
45 m²
Ερατούς, Δήμος Κατερίνης

místnosti3+1
plocha45 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 45 sq.meters on the Olympic Coast. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitch...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 49 dní

Lokalita

Ερατούς, Δήμος Κατερίνης
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development