SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 915 814 Kč
(58 316 Kč / m²)
Prodej
3+1
50 m²
Μακεδονίας, Δήμος Κασσάνδρας

místnosti3+1
plocha50 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 50 sq.meters in Kassandra, Chalkidiki. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of 2 bedrooms, living room with k...

Zařízený
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Μακεδονίας, Δήμος Κασσάνδρας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development