SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 873 266 Kč
(93 403 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Κομνηνών, Δήμος Καλαμαριάς

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale under construction apartment of 95 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the 4th floor. It consists of 2 bedrooms, living r...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 102 dní
Aktualizováno: 102 dní

Lokalita

Κομνηνών, Δήμος Καλαμαριάς
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development