SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 321 625 Kč
(119 276 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
Νυρεμβέργης, Δήμος Καβάλας

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale under construction apartment of 53 sq.meters in Kavala. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, living roo...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Νυρεμβέργης, Δήμος Καβάλας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development