SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 955 443 Kč
(107 007 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
Νυρεμβέργης, Δήμος Καβάλας

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale under construction apartment of 65 sq.meters in Kavala. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of one bedroom, living room w...

Ostatní
Stáří nabídky: 145 dní
Aktualizováno: 145 dní

Lokalita

Νυρεμβέργης, Δήμος Καβάλας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development