Výpis nabídek
14
14
14
21 369 966 Kč
(187 456 Kč / m²)
Prodej
6 a více
114 m²
Δημοκρατίας, Δήμος Γλυφάδας
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
114 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
In the Panionia area of Glyfada, just behind the Golf course, an exceptional first-floor apartment is exclusively available for sale through our co...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Δημοκρατίας, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.