SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 547 401 Kč
(134 272 Kč / m²)
Prodej
3+1
86 m²
Βυζαντίου, Δήμος Γλυφάδας

místnosti3+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 86 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 3rd floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one sho...

Plynové
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Βυζαντίου, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development