SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 620 990 Kč
(134 935 Kč / m²)
Prodej
3+1
138 m²
Λαοδίκης, Δήμος Γλυφάδας

místnosti3+1
plocha138 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Glyfada, Center: FOR SALE amazing, renovated (2020) 3rd floor apartment 138 sq.m. at the most central point of Glyfada, just 600m. from Hesperidon Squ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Λαοδίκης, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos