SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
43 295 985 Kč
(277 538 Kč / m²)
Prodej
3+1
156 m²
Ποσειδώνος, Δήμος Γλυφάδας

místnosti3+1
plocha156 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Γλυφάδα (Κέντρο). Εξαιρετικό κτίριο πολυτελών κατοικιών στην καρδιά της Γλυφάδας. Σε γωνιακό οικόπεδο άριστου προσανατολισμού 850 τ.μ.

Το διαμέρισμ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíVanaSprchový koutSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 110 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Ποσειδώνος, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PMD Real Estate Network