SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
32 836 842 Kč
(295 827 Kč / m²)
Prodej
3+1
111 m²
Χριστόφορου Νέζερ, Δήμος Γλυφάδας

místnosti3+1
plocha111 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Glyfada, Kato Glyfada: FOR SALE newly built apartment of 111 sqm, 2nd floor, completion 12/2025. The residence has 3 bedrooms (1 master), 2 bathrooms,...

Nezařízený
Stáří nabídky: 207 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Χριστόφορου Νέζερ, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos