SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
65 567 Kč
(525 Kč / m²)
Prodej
2+1
125 m²
Γρηγορίου Λαμπράκη, Δήμος Γλυφάδας

místnosti2+1
plocha125 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Glyfada, Kato Glyfada: FOR RENT apartment 125 sqm, 1st floor, built in 2006 with renovation in 2019. The house has 2 bedrooms (2 master), 2 bathrooms ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíPo rekonstrukciDřevěná podlahaTerasaKrbZabezpečeníZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 209 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

Γρηγορίου Λαμπράκη, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos