SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
23 094 802 Kč
(153 965 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Κωνσταντίνου Καραμανλή, Δήμος Γλυφάδας

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Glyfada 150 sq.m Penthouse floor apartment for sale. 5th floor, built in 1981, consists of 1 living room, 3 bedrooms, 1 kitchen, 1 WC, 1 bathroom, 1 p...

Ostatní
Stáří nabídky: 319 dní
Aktualizováno: 318 dní

Lokalita

Κωνσταντίνου Καραμανλή, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos