SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 162 288 Kč
(128 024 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Γ. Ανδρέου, Δήμος Ερμιονίδας

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Διαμέρισμα Προς Πώληση, όροφος: 3ος, στην περιοχή: Κρανίδι - Πορτοχέλι. Το εμβαδόν του ακινήτου είναι 95 τ.μ.. Αποτελείται από: 3 Υ/Δ (1 Master), 2 μπ...

Ostatní
Stáří nabídky: 412 dní
Aktualizováno: 69 dní

Lokalita

Γ. Ανδρέου, Δήμος Ερμιονίδας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Goutos Properties