SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 735 390 Kč
(100 753 Kč / m²)
Prodej
2+1
47 m²
Ελευθερωτών, Δήμος Δάφνης - Υμηττού

místnosti2+1
plocha47 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 47 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, one sh...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Ελευθερωτών, Δήμος Δάφνης - Υμηττού
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development