SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 255 992 Kč
(49 333 Kč / m²)
Prodej
1+1
66 m²
Στρατονίκης, Δήμος Δάφνης - Υμηττού

místnosti1+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ymittos for sale Apartment 66sq.m. 1st floor built in 2004, consists of 1 living room 1 bedroom 1 kitchen 1 bathroom, close to super market, bus stop,...

Ostatní
Stáří nabídky: 326 dní
Aktualizováno: 326 dní

Lokalita

Στρατονίκης, Δήμος Δάφνης - Υμηττού
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos