SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 686 334 Kč
(41 274 Kč / m²)
Prodej
5+1
162 m²
Γάτσου, Δήμος Αχαρνών

místnosti5+1
plocha162 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale maisonette of 162 sq.meters in Athens. The maisonette has 2 levels.
Ground floor consists of one bedroom, living room with kitchen, one WC....

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Γάτσου, Δήμος Αχαρνών
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development