SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 190 976 Kč
(134 586 Kč / m²)
Prodej
1+1
46 m²
Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων

místnosti1+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Γκάζι, επιπλωμένη μεζονέτα 46 τ.μ. σε δύο επίπεδα (ισόγειο - 1ος όροφος πατάρι), 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PMD Real Estate Network