SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 741 218 Kč
(91 177 Kč / m²)
Prodej
2+1
52 m²
Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων

místnosti2+1
plocha52 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 52 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of one bedroom, living room, one kitchen, one sh...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development