SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 431 032 Kč
(28 600 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Ιωνίας, Δήμος Αθηναίων

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale apartment of 85 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the ground floor. It consists of 2 bedrooms, living room, one kitchen, one ...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Ιωνίας, Δήμος Αθηναίων
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development