SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 614 915 Kč
(61 532 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Δήμος Αθηναίων

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nea Smyrni for sale Apartment 75 sq.m. 1st floor Luxurious Smart Home Airy built in 1972 Renovated, consists of 1 living room 2 bedrooms 1 kitchen 1 b...

Ostatní
Stáří nabídky: 327 dní
Aktualizováno: 326 dní

Lokalita

Δήμος Αθηναίων
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos