SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 257 583 Kč
(61 464 Kč / m²)
Prodej
3+1
53 m²
Θεσσαλονίκης - Καβάλας, Δήμος Αμφίπολης

místnosti3+1
plocha53 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale under construction maisonette of 53 sq.meters in Kavala suburbs. The maisonette has 2 levels.
Ground floor consists of one bedroom, living ...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Θεσσαλονίκης - Καβάλας, Δήμος Αμφίπολης
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development