SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 281 767 Kč
(160 016 Kč / m²)
Prodej
2+1
108 m²
Μαρίας Κάλλας, Δήμος Αλίμου

místnosti2+1
plocha108 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Άλιμος, πολυτελές διαμέρισμα 108,65 τ.μ., 2ος όροφος, 2 υπνοδωμάτια (1 master), 2 μπάνια, ενιαίος χώρος κουζίνας, τραπεζαρίας και καθιστικού. Διαθέτει...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaPodlažíOtevřený obývací prostorVanaSprchový koutZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 110 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Μαρίας Κάλλας, Δήμος Αλίμου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PMD Real Estate Network