SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 567 368 Kč
(164 184 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Θουκυδίδου, Δήμος Αγίου Δημητρίου

místnosti2+1
plocha40 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale under construction apartment of 40 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, living roo...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 106 dní

Lokalita

Θουκυδίδου, Δήμος Αγίου Δημητρίου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Grekodom Development

Grekodom Development