Výpis nabídek
30
30
30
16 770 864 Kč
(41 927 Kč / m²)
Prodej
3+1
400 m²
Βηλαρά, Δήμος Αγίων Αναργύρων – Καματερού
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
400 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
✨ Πολυτελής Κατοικία προς Αποκλειστική Πώληση Ακινήτου στο Γερόβουνο, Καματερό.
Στην καρδιά της Αττικής, στην ήσυχη και πράσινη περιοχή του Γερό...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Zahrada
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
216 dní
Aktualizováno:
13 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Βηλαρά, Δήμος Αγίων Αναργύρων – Καματερού
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.