SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
61 961 040 Kč
(413 074 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Sonnenhofweg, Kitzbühel

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Die Wohnung bietet eine großzügige Wohnfläche von ca. 150 m², verteilt auf zwei Ebenen mit durchdachtem Grundriss:
Im Erdgeschoss befinden sich zwei g...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatné wcKuchyňské spotřebičeKrbVýhledVysoké stropyPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 163 dní
Aktualizováno: 163 dní

Lokalita

Sonnenhofweg, Kitzbühel
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEAM Höfinger GmbH