SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
47 405 120 Kč
(351 149 Kč / m²)
Prodej
4+1
135 m²
Steiningerfeld, Kirchberg in Tirol

místnosti4+1
plocha135 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Diese perfekt geschnittene Wohnung erstreckt sich über ca. 127 m² Wohnfläche, ca. 8,5 m² Abstell-/Kellerraum, sowie ca. 95 m² Terrassen, Balkon und F...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Steiningerfeld, Kirchberg in Tirol
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Aurum Immobilien GmbH & Co KG