SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 191 837 Kč
(119 904 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Donizettiweg, Donaustadt

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Diese frisch renovierte 3-Zimmer-Wohnung in 1220 Wien überzeugt mit ca. 85 m² Wohnfläche und einem durchdachten Grundriss auf einer Ebene ? ideal für ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciOtevřený obývací prostorDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Donizettiweg, Donaustadt
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BETTERHOMES Real GmbH