SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 228 742 Kč
(60 799 Kč / m²)
Prodej
Atypický
86 m²
Rua da Junqueira, Vizela

místnostiAtypický
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fantástico Apartamento T2 em Santo Adrião - Vizela.Este imóvel foi totalmente remodelado com materiais de gama premium, tendo um conceito moderno e f...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua da Junqueira, Vizela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RE/MAX Move Conquistador