Výpis nabídek
35
35
35
12 878 177 Kč
(165 105 Kč / m²)
Prodej
4+1
78 m²
Rua Pêro de Alenquer, Vila Real de Santo António
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
78 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Fantastic 3 bedroom apartment excellently located across the first line in Monte Gordo with garage box and sea view!
Apartment located on the fifth f...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
495 dní
Aktualizováno:
494 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Pêro de Alenquer, Vila Real de Santo António
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.