SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 056 012 Kč
(138 317 Kč / m²)
Prodej
5+1
145 m²
Rua de Bustes, Vila Nova de Gaia

místnosti5+1
plocha145 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

MARINA DOURO - A NEW WAY TO LIVE DOURO AND THE CITY
A PLEASANT LIFE BY THE BLUE
The 4-bedroom apartments elevate the standards of comfort and priv...

Ostatní
Stáří nabídky: 487 dní
Aktualizováno: 487 dní

Lokalita

Rua de Bustes, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

eXp Portugal