SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 938 065 Kč
(82 133 Kč / m²)
Prodej
3+1
121 m²
Rua de Álvares Cabral, Vila Nova de Gaia

místnosti3+1
plocha121 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Moradia T3 com uma área total de 166 metros quadrados, área privativa de 121 m2 e área dependente de 45 m2.
Localizado na prestigiada praia de Miramar...

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Rua de Álvares Cabral, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Arquitectos II