SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 551 006 Kč
(163 695 Kč / m²)
Prodej
5+1
95 m²
Rua da Atafona, Vila Nova de Gaia

místnosti5+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury 2-Bed Apartment Lurion Residences | GaiaExperience a new standard of elegance at Lurion Residences, a masterpiece of sophisticated architecture...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua da Atafona, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Golden Hour - V.N. de Gaia