Výpis nabídek
30
30
30
13 356 229 Kč
(86 169 Kč / m²)
Prodej
4+1
155 m²
Avenida da República, Vila Nova de Gaia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
155 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Exclusividade e Horizonte: T3 Novo com varanda panorâmica e vistas incríveis na Avenida da República, Vila Nova de Gaia (Porto)
Avenida Premium | 9.º...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida da República, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.