SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 999 952 Kč
(166 666 Kč / m²)
Prodej
Atypický
54 m²
Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia

místnostiAtypický
plocha54 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T1 com 54 m2 de área bruta privativa, 5 m2 de área exterior e um lugar de garagem, inserido no mais recente projeto residencial a nascer n...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal