SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 503 429 Kč
(124 138 Kč / m²)
Prodej
6 a více
141 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

místnosti6 a více
plocha141 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury 3-Bedroom Apartment with Master Suite in GaiaThe Gold Standard of Modern Living Golden Hour Real Estate is proud to showcase this elegant 3-bed...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Golden Hour - V.N. de Gaia