Výpis nabídek
10
10
10
7 291 680 Kč
(145 834 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
Rua do Barroco, Vila Nova de Gaia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
50 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Exklusives Wohnprojekt, das das Wohnen am Fluss neu definiert.
In einer der begehrtesten Lagen von Vila Nova de Gaia und inmitten einer einzigartig...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Barroco, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.