SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 701 262 Kč
(112 805 Kč / m²)
Prodej
5+1
86 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

místnosti5+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2-Bedroom Apartment River Line | GaiaRedefine your lifestyle at River Line, a masterpiece of modern architecture located in the sought-after Seca do B...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Golden Hour - V.N. de Gaia