SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
41 327 541 Kč
(182 060 Kč / m²)
Prodej
5+1
227 m²
Vila Nova de Gaia

místnosti5+1
plocha227 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT578758

4 Bedroom apartment in the Luxury condominium Quinta Marques Gomes, Afurada, Vila Nova de Gaia

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Porto - Damião de Góis