SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 369 303 Kč
(26 429 Kč / m²)
Prodej
3+1
241 m²
Rua do 25 de Abril, Vila Nova de Gaia

místnosti3+1
plocha241 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious T3 apartment with a total area of 241 m2, located in Perosinho, Vila Nova de Gaia. Just a few minutes from Vila Nova de Gaia city center and ...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua do 25 de Abril, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Domus RS | Mediação Imobiliária