Výpis nabídek
59
59
59
22 482 680 Kč
(132 251 Kč / m²)
Prodej
4+1
170 m²
Rua da Praia, Vila Nova de Gaia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
170 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT558932
3 Bedroom Apartment in Luxury Condominium Quinta Marques Gomes, Vila Nova de Gaia
Ensuring high standards of con...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
42 dní
Aktualizováno:
42 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua da Praia, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.