SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
28 539 608 Kč
(219 535 Kč / m²)
Prodej
4+1
130 m²
Rua Engenheiro Daniel Dias, Vila Nova de Gaia

místnosti4+1
plocha130 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Discover luxury living in this exquisite 130.7 m² apartment located in the charming Vila Nova De Gaia, Portugal. Featuring three spacious bedrooms and...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 58 dní

Lokalita

Rua Engenheiro Daniel Dias, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

eXp Portugal