SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 236 128 Kč
(61 166 Kč / m²)
Prodej
3+1
151 m²
Travessa da Rasa, Vila Nova de Gaia

místnosti3+1
plocha151 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A fantastic two-bedroom plus studio apartment with spacious rooms, situated in a luxury gated community featuring high-quality finishes and in excelle...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

Travessa da Rasa, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Gaia Douro