SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 074 281 Kč
(128 880 Kč / m²)
Prodej
5+1
148 m²
Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia

místnosti5+1
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT586216

The Yard — Arrábida
Um apartamento no ponto exato onde a cidade encontra o horizonte.

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Porto - CEC