SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 363 097 Kč
(130 550 Kč / m²)
Prodej
Atypický
133 m²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

místnostiAtypický
plocha133 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent 3 bedroom flat, with 36m2 of outdoor space, next to the Afurada Marina.
Launch of the 3rd Phase of the Marina Douro Development!

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Porta 88