SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 172 953 Kč
(114 010 Kč / m²)
Prodej
3+1
98 m²
Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia

místnosti3+1
plocha98 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT576131

Inserido no condomínio Marina Douro, este apartamento T2, de nova construção, com área de 119mª, proporciona um a...

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Abóboda