SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 438 758 Kč
(153 061 Kč / m²)
Prodej
Atypický
127 m²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

místnostiAtypický
plocha127 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent 3 bedroom flat, with private pool, terrace with 183m2, two parking spaces and two storage rooms.
Exposure North / Pente - facing the Douro R...

Ostatní
Stáří nabídky: 73 dní
Aktualizováno: 73 dní

Lokalita

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Porta 88