SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 114 600 Kč
(154 485 Kč / m²)
Prodej
Atypický
59 m²
Avenida da Beira Mar, Vila Nova de Gaia

místnostiAtypický
plocha59 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 bedroom flat inserted in the new development Sal d'Ouro Reserve, located in Seca do Bacalhau, in Vila Nova de Gaia.
The flat has 59 m² of interior a...

Ostatní
Stáří nabídky: 105 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

Avenida da Beira Mar, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal