SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 963 330 Kč
(116 361 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Rua de Manuel Marques Gomes, Vila Nova de Gaia

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 Bedrooms apartment with 119 sq m, 48 sq m of outdoor area and 2 parking spaces, inserted in a residential project integrated in a large garden, next...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorPodlažíVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 183 dní
Aktualizováno: 63 dní

Lokalita

Rua de Manuel Marques Gomes, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana