SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 261 809 Kč
(131 305 Kč / m²)
Prodej
2+1
101 m²
Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia

místnosti2+1
plocha101 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom flat of 101sqm and terrace of 160sqm, in Vila Nova de Gaia The Sal D'Ouro Collection Development is located next to Lavadores beach in Vila...

Ostatní
Stáří nabídky: 186 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana